ورود

ثبت نام

ورود

ثبت نام

خدمات شرکت تبلیغاتی ماکان

ارائه دهنده انواع خدمات تبلیغاتی
از 0 تا 100 بصورت تخصصی و حرفه ای

شرکت تبلیغاتی ماکان با سال‌ها تجربه و همکاری با جوانان مستعد، خلاق، ایده پرداز، و همچنین استفاده از تکنولوژی روز دنیا ارائه دهنده خدمات متنوع تبلیغاتی است. مدیران شرکت ماکان بر این باور هستند که یک شرکت تبلیغاتی خوب و کارآمد باید در تمام زمینه‌های تبلیغاتی توانمند باشد و بتواند نیاز مشتری خود را در هر زمینه‌ای براورده نماید. درحال حاضر شرکت تبلیغاتی ماکان خدمات کاملی شامل : طراحی و سئوی سایتمشاور تبلیغاتیتولید تیزر و انیمیشن تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ علاوه بر این کارشناسان فروش و مشاورین تبلیغاتی شرکت تبلیغاتی باید توانایی ارائه مشاوره به مدیران کسب و کارها برای انتخاب بهترین روش تبلیغاتی متناسب با توانایی آن برند را داشته باشند. لذا ما همواره در تلاش هستیم تا خدمات شرکت تبلیغاتی ماکان را روز به روز افزایش دهیم و دانش و تجربه کارشناسان و مشاورین تبلیغاتی خود را افزایش دهیم.
ما در کنار شما هستیم و تا رسیدن به اهدافتان شما را همراهی می‌کنیم.

خدمات شرکت تبلیغاتی ماکان

خدمات وب سایت

امروزه نیاز به یک ویترین کاری که مرجع کلیه خدمات و محصولات شما باشد بیش از پیش احساس می‌شود. داشتن یک سایت حرفه‌ای بعنوان ویترین کاری شما می‌تواند همواره خدمات و محصولات شما را به مشتریانتان در هر زمان و مکانی به نمایش بگذارد. تمام مشتریان شما با چند کلیک ساده می‌توانند کلیه خدمات و محصولات شما را مشاهده نمایند.
خدمات مرتبط با سایت از طراحی سایت تا سئوی سایت

1-1 طراحی سایت
1-2 بهبود سئوی سایت
1-3 تولید محتوای سایت
1-4 تبلیغات گوگل
1-5 بک لینک

دیجیتال مارکتینگ

با توجه به عبور از عصر سنتی و ورود به عصر مدرنیته و پیشرفت روز افزون تکنولوژی، صنعت تبلیغات نیز همگام با این تغییر نسل، در حال رشد و بروز شدن است. دیجیتال مارکتینگ یکی از نام هایی است که برای روش‌های تبلیغاتی جدید مبتنی بر وب استفاده می‌شود. دیجیتال مارکتینگ اصولا محدود به موضوعات خاصی نمی‌شود و هر نوع تبلیغاتی که مبنای انجام آن اینترنت و وب باشد را شامل می‌شود.
2-1 تبلیغات ویدئویی یا ویدیو مارکتینگ
2-2 خدمات اینستاگرام (افزایش فالوور اینستاگرام - تبلیغات اسپانسرینگ اینستاگرام – تبلیغات شات اینستاگرام – دریافت تیک آبی و…)

رسانه و تیزر

علاوه بر حوزه‌های تبلیغاتی مبتنی بر وب، خدمات شرکت تبلیغاتی ماکان در حوزه رسانه نیز است. ما بر این باور هستیم که شما باید به اهدافتان برسید و شرکت تبلیغاتی ماکان بر خود می‌داند که خدمات خود را به نحوی ارائه دهد که هیچ کمبودی برای شما همراهان عزیز وجود نداشته باشد.

طراحی و چاپ

با وجود اینکه برخی بر این باور هستند که تبلیغات چاپی منسوخ شده است و دیگر کارایی و کاربرد گذشته را ندارد؛ که اتفاقا باور غلطی هم نیست، اما همواره هر کسب و کاری به گزینه‌های چاپی احتیاج مبرم دارد. این احتیاج نه در جهت تبلیغات بلکه در جهت معرفی خدمات و محصولات است. لذا ما در سبد خدماتی شرکت ماکان انجام کلیه امور چاپی را نیز گنجانده‌ایم.
 
 

مشاور تبلیغاتی

خدمات شرکت تبلیغاتی ماکان صرفا منوط به انجام امور تبلیغاتی نیست و ما بعنوان مشاور تبلیغاتی نیز در کنار و همراه شما هستیم تا از لحظه تصمیم گیری تا لحظه گزارش گیری از تبلیغات در کنار شما باشیم و شما را برای رسیدن به اهدافتان همراهی نماییم.
خدمات شرکت تبلیغاتی ماکان به موارد فوق محدود نمی‌شود و همواره در حال رشد هستیم تا بتوانیم به بهترین شکل ممکن شما را در حوزه‌ی تبلیغات و معرفی برندتان همراهی نماییم. شما همراهان عزیز می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاور تبلیغاتی و یا همکاری در زمینه‌های ذکر شده با ما در تماس باشید.
کارشناسان ما همواره آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.
فروشگاه
Call Now Button