سیستم کسب درآمد ماکان

سیستم کسب درآمد ماکان

با عضو شدن در سیستم کسب درآمد ماکان، شما یک لینک اختصاصی (رفرال لینک) دریافت می‌نمایید. هر شخصی که با استفاده از لینک شما وارد سایت ماکان شود و اقدام به ثبت سفارش نماید درصد مشخصی از مبلغ سفارش ایشان به شما تعلق می‌گیرد. افیلیت مارکتینگ یکی از مهم‌ترین روش‌های بازاریابی اینترنتی بوده که بسیار محبوب می‌باشد. هرکسی می‌تواند با راه‌اندازی پیج اینستاگرام، کانال تلگرام، وبلاگ، سایت و … و شناخت نیازهای مخاطبین خود شروع به این نوع بازاریابی کند و از این طریق درآمد خوبی داشته باشد. شما میتوانید لینک خود را به هر طریقی به مخاطبان ارسال نمایید و از آنها جهت بازدید و خرید از ماکان دعوت به عمل نمایید. گاهی درآمد این روش بازاریابی از شغل اول شما نیز بیشتر خواهد بود.

هدیه ویژه ماکان برای ناشران افیلیت و خریداران محصول

0
فالوور رایگان
0
ممبر کانال رایگان

شرکت تبلیغاتی ماکان یک هدیه جذاب نیز برای شما عزیزان خواهد داشت. تمام ناشران لینک های رفرال و تمام افراد ثبت نام کننده شامل این هدیه خواهند شد. بدین ترتیب که اگر شخصی با لینک شما وارد سایت ماکان شود و ثبت نام خود را کامل نماید و اقدام به خرید نماید هم شخص ثبت نام کننده و هم شخصی که با لینک او ثبت نام انجام شده است تعداد 1K فالوور اینستاگرام و یا 1K ممبر کانال تلگرام (به انتخاب خود شما) بعنوان هدیه دریافت می‌نمایند.

سوشیال مارکتینگ
سوشیال مارکتینگ

نحوه شروع فعالیت

ثبت نام و دریافت لینک اختصاصی

انتشار لینک و درج لینک در سایت و شبکه های اجتماعی توسط شما

کسب درآمد به ازای هر خرید از طریق لینک شما

قطعی شدن کمیسیون شما پس از 10 روز در صورت کنسل نشدن خرید

داشتن درآمد اینترنتی برای چه کسانی مفید است؟

سیستم درآمدزایی ماکان می‌‌تواند مرجع مطلوب کسب درآمد برای فری لنسرها و دانشجویان و … باشد، حتی برای کسانی که می‌خواهند در خانه کار کنند این روش درآمدزایی به شدت توصیه می‌شود. شما میتوانید با راه اندازی یک کانال تلگرامی و یا یک پیج اینستاگرامی اقدام به معرفی خدمات شرکت ماکان نمایید و نفراتی که قصد خرید دارند را با لینک خود به سایت ماکان هدایت نمایید و یا اگر دارای وبسایت نیز هستید میتوانید با یک بنر یا متن تبلیغاتی مخاطبین خود را تشویق به استفاده از خدمات ماکان نمایید. در ادامه مبلغ و تعرفه‌هایی را که برای خرید هر محصول ماکان به شما تعلق می‌گیرد را آورده‌ایم.

سیستم کسب درآمد اینترنتی

چه اندازه می‌توانید درآمد داشته باشید؟

محاسبه خرید هر نفر

محاسبه 10% پورسانت

کمیسیون شما

سوشیال مارکتینگ
سوشیال مارکتینگ
سوشیال مارکتینگ
سوشیال مارکتینگ
سوشیال مارکتینگ
سوشیال مارکتینگ
سوشیال مارکتینگ

نحوه ثبت نام در سیستم همکاری فروش ماکان

برای عضو شدن در سیستم همکاری فروش ماکان و داشتن درآمد عالی، هیچ نیازی به داشتن سرمایه اولیه یا داشتن یک شبکه اجتماعی که مخاطبان بسیاری داشته باشد نیست. داشتن تنها یک کانال تلگرام، وب‌سایت و یا صفحه اینستاگرام می‌توانید با تشویق کاربران و مخاطبان خود به خرید از ماکان، پورسانت مشخصی دریافت کنید.

همین الان در سایت ثبت نام کنید و لینک رفرال خود را دریافت نمایید و کسب درآمد خود را شروع نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با ما تماس بگیرید.

نحوه دریافت لینک رفرال

  1. پس از ثبت نام در سایت و ورود به بخش کاربری میتوانید لینک رفرال خود را از سایت دریافت نمایید و آن را انتشار دهید.
  2. از طریق منوی سایت وارد حساب کاربری خود شوید و یا اینجا کلیک نمایید. (ورود به حساب کاربری)
  3. پس از ورود به پیشخوان کاربری به انتهای صفحه بروید و نام خود را به همراه ایمیل وارد نمایید تا ثبت نام شما تکمیل گردد.
  4. سپس در انتهای صفحه منوی مربوط به بازاریابی فعال خواهد شد و از این طریق میتوانید روی گزینه ایجاد لینک بزنید. (ایجاد لینک)

با ماکان میلیونر شو !