macan logo

درباره ماکان

شرکت تبلیغاتی ماکان

ارائه دهنده انواع خدمات تبلیغاتی

macan logo 3d

ماکان یکی از بزرگترین
شرکت های تبلیغاتی در ایران

با ماکان، زمان در اختیار شماست
Macan Logo

شرکت تبلیغاتی ماکان

کاملا بروز و نوین
پیشرو در صنعت تبلیغات

macan logo

تبلیغات هوشمند و تعاملی

میتوانید برخی از کارهای انجام شده را در نمونه کار های ماکان ببینید.

adagency2 home 1

پشتیبانی خدمات

تیم پشتیبانی شرکت تبلیغاتی ماکان با افتخار تمام خدمات خود را به صورت 24 ساعته و کامل پشتیبانی می‌نماید.

نوآوری و خاص بودن

یکی از بزرگترین مزیت‌های شرکت تبلیغاتی ماکان نسبت به رقبا نوآوری در تبلیغات و ارائه طرح‌های مفهومی می‌باشد.

adagency2 home 3

طراحی دقیق و مشاوره

یکی از نکات مهم هر شرکت تبلیغاتی ای، طراحی دقیق تبلیغات و مشاوره صحیح در نحوه اجرای آن در هر شرایطی می‌باشد.

میلاد فرهانی

سخن مدیریت شرکت تبلیغاتی ماکان

درباره شرکت تبلیغاتی ماکان بیشتر بدانید.

آژانس تبلیغاتی ماکان از سال 1393 فعالیت خود را آغاز نموده است و تاکنون به لطف و یاری خداوند متعال مشغول انجام امور تبلیغاتی و خدماتی می‌باشد.
شرکت تبلیغاتی ماکان به لطف همکاری با جوانان مستعد و خلاق در زمینه‌ی تبلیغاتی و در امر ایده پردازی گامی بلند و نوین را در صنعت تبلیغات برداشته و با توجه به استفاده از پتانسیل این نیروهای جوان هم اکنون آمادگی همکاری با هر مجموعه و سازمانی را دارد. شرکت تبلیغاتی ماکان از سال 1396 موفق به اخذ مجوز کانون تبلیغاتی در تهران نیز گشت و با عنوان کانون تبلیغاتی ماکان نیز مشغول خدمت رسانی می‌باشد. آژانس دیجیتال مارکتینگ ماکان بصورت تخصصی در زمینه‌های مختلف تبلیغاتی مشاوره می‌دهد و کلیه امور تبلیغاتی را بصورت کاملا تخصصی انجام می‌دهد.

مدیریت شرکت تبلیغاتی ماکان

«مهندس میلاد فرهانی»

خط مشی کیفیت در ارائه خدمات

از خداند متعال متشکریم که اکنون ما را در جایگاهی قرار داده تا بتوانیم گامی موثر در جهت رشد و شکوفایی برندها و کلیه کسب و کارهای کوچک و بزرگ برداریم.
شرکت تبلیغاتی ماکان با تلاش در جهت افزایش کیفیت خدمات همه‌جانبه خود با الگو قراردادن سیستم مدیریت کیفیت براساس الزامات ISO 9001:2015 در راستای ارتقاء سطح رضایت‌مندی مشتریان گام برداشته است.
از این رو توجه تمامی همکاران را به اصول اساسی و مقاصد ذیل جلب نموده تا با مشارکت موثر یکایک اعضای خانواده ماکان بتوانیم به استانداردهای جدیدی در صنعت تبلیغات دست یابیم.
صداقت و حُسن انجام کار درباره ماکان کاملا صادق است و تمام خانواده ماکان در همین راستا گام برمی‌دارند.

اصول اساسی شرکت تبلیغاتی ماکان

– از تمامی اندوخته های علمی ، فنی و اخلاقی خود در جهت ارتقاء سطح کیفی کلیه خدمات قابل ارائه استفاده می‌نمائیم.
– تعهد ، مسئولیت پذیری ، وفاداری، رشد پایدار و خلاقیت پنج اصل بارز همکاران ما در ماکان می باشد.
– درک صحیح دغدغه‌های مشتریان، ارائه راهکارهای اثربخش ، همراهی و اهتمام بر حصول نتیجه در بستر تعامل صادقانه مهمترین اصل سازمانی ماکان می‌باشد.
– برجسته ساختن مشتریان شرکت تبلیغاتی ماکان در بازار، ضمن کسب رضایت مشتریان عالی‌ترین ارزش را برای شرکت تبلیغاتی ماکان خلق می‌کند، با تکیه بر این اصل ما در تلاشیم با ارتقاء سطح کیفی و بهبود مستمر ارائه خدمات، در جهت افزایش سودآوری و ارتقاء سهم بازار گام برداریم.
– منابع انسانی کارآمد و آموزش‌دیده پشتوانه ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان می‌باشد، لذا توسعه منابع انسانی و ارتقاء استانداردهای مهارت‌های شغلی با هدف افزایش بهره‌وری و بهبود خدمات از اهداف اساسی آژانس تبلیغاتی ماکان است.
– پویایی، آموزش هدفمند و مداوم در جهت افزایش توانمندی خانواده‌ی شرکت تبلیغاتی ماکان یکی از اصولی است که به آن پایبندیم.
– ما در کلیه فعالیت‌های خود دستیابی به نتایج متوازن برای کلیه ذینفعان شامل همکاران، مشتریان، سهامداران، تأمین‌کنندگان و جامعه را مدنظر داریم.
– علاوه‌بر رعایت هنجارها و الزامات فرهنگی و اجتماعی در ارائه کلیه آثار خود، ارتقاء سطح فرهنگ اطلاع‌رسانی مناسب را مدنظر قرار می دهیم.
– سلامت جامعه و رعایت کلیه الزامات زیست محیطی با نگرش حذف هرگونه آلودگی در زنجیره تحقق خدمات، از اصول بنیادین ماکان است.
– برای بهبود سطح کیفی خدمات در آژانس تبلیغاتی ماکان از تخصیص مناسب منابع مالی و زیرساختی دریغ نمی‌نمائیم.
– شرکت تبلیغاتی ماکان در نظر دارد با ارتقاء سطح کیفی خدمات و نتیجه‌گیری اثربخش مشتریان بعنوان یک برند ارزشمند در بازار ایران و بین‌المللی شناخته شود، به‌طوری که حضور آژانس دیجیتال مارکتینگ ماکان بعنوان مشاور برای مشتریان ارزش افزوده مادی و معنوی بهمراه داشته باشد. نظر مشتریان ما درباره ماکان نشان دهنده این ادعاست.
همواره هدف مجموعه ما همکاری های برد-برد بوده، هست و خواهد بود.
با امید همکاری پایدار