تبلیغات اسپانسرینگ پروکسی تلگرام

تبلیغات اسپانسرینگ پروکسی تلگرام

تبلیغات اسپانسرینگ پروکسی تلگرام

تبلیغات اسپانسرینگ پروکسی تلگرام

تبلیغات اسپانسرینگ پروکسی تلگرام یکی از پربازده ترین روش های تبلیغاتی است. امروزه بواسطه فیلترینگ تلگرام و استفاده مردم از پروکسی ها شرکت تبلیغاتی ماکان اقدام به راه اندازی چند پروکسی قوی برای تلگرام کرده که در حال حاضر سرورهای ما 180 هزار و 200 هزار نفر عضو دارد. همانطور که احتمالا قبلا دیده اید زمانیکه شما به یک پروکسی تلگرام متصل می‌شوید یک کانال تلگرامی (Sponsor Proxy) به شما نمایش داده می‌شود. تبلیغ کانال با پروکسی تلگرام به همین ترتیب است که کانال شما هم می‌تواند اسپانسر پروکسی تلگرام شود و هزاران نفری که از آن پروکسی استفاده می‌کنند کانال شما را مشاهده نمایند. هزینه و تعرفه تبلیغات تلگرام با روش تبلیغات اسپانسری پروکسی تلگرام بسیار مقرون به صرفه است. و بازدهی این روش بسیار عالی است.
جهت مشاهده هزینه و تعرفه تبلیغات تلگرام کلیک نمایید و یا در کانال تلگرام شرکت تبلیغاتی ماکان Macan_Ads@ عضو شوید.

مشاهده نمونه کار تبلیغات تلگرام

خرید و ثبت سفارش

پروکسی تلگرام چیست ؟

پروکسی به درگاهی گفته می‌شود که با استفاده از آن شما می‌توانید فبلترینگ را دور بزنید.

اسپانسری پروکسی تلگرام چیست ؟

شما می‌توانید با حمایت مالی از این پروکسی ها علاوه بر حفظ و دوام کار آنها، کانال تلگرام خود را نیز از این طریق به کاربرانی که از آن پروکسی استفاده می‌کنند نمایش دهید.
جهت مشاهده مقاله آموزش راه اندازی پروکسی تلگرام کلیک نمایید.

انواع تبلیغات در تلگرام

شما در تلگرام بطور کلی به چند روش محدود می‌توانید تبلیغات خود را انجام دهید.

  • تبلیغات بازدیدی
  • تبلیغات کلیکی
  • تبلیغات در کانال های بزرگ
  • تبلیغات در کانال افراد تاثیرگذار (اینفلوئنسر مارکتینگ)
  • خرید ممبر واقعی اجباری کانال تلگرام (ادد مبر اجباری)
  • خرید ممبر واقعی اختیاری کانال تلگرام (ادد ممبر پاپ اپ)
  • تبلیغات اسپانسری تلگرام

تبلیغات بازدیدی

تبلیغات در تلگرام با روش تبلیغات بازدیدی به این ترتیب است که شما یک پست را در کانال تلگرامی خود منتشر می‌کنید و پست شما توسط شرکت تبلیغاتی که وظیفه تبلیغات بازدیدی را برعهده دارد در گروه های دیگر منتشر و اصطلاحا فوروارد می‌شود. به این ترتیب بازدید از آن پست افزایش خواهد یافت. به این روش تبلیغاتی تبلیغات بازدیدی گفته می‌شود. در این روش تبلیغاتی شما کاملا می‌توانید میزان بازدهی را مشاهده نمایید. تعداد بازدیدی که از پست شما انجام شده است زیر پست شما کنار آیکون چشم بصورت کاملا واضح مشخص است.

تبلیغات کلیکی

تبلیغات کلیکی در تلگرام به این ترتیب است که پست تبلیغاتی شما در کانال ها و گروه های مرتبط با کار شما منتشر می‌شود و به ازای تعداد کلیکی که روی لینک شما انجام می‌شود برای شما هزینه تبلیغات در نظر گرفته خواهد شد. این روش تبلیغاتی حتما باید با سازوکار دقیقی انجام شود که به درستی صورت پذیرد. در این روش تبلیغاتی شما می‌توانید از لینک سایت استفاده نمایید تا علاوه بر دیده شدن پست تبلیغاتیتان با کلیک روی لینک وب سایت، میزان بازدید و سئوی سایت شما بهتر شود.
اگر با سئو آشنایی چندانی ندارید، مقاله سئو چیست را نیز مطالعه نمایید.

تبلیغات اسپانسرینگ پروکسی تلگرام

تبلیغات در کانال های بزرگ

تبلیغات در کانال های بزرگ تلگرامی همانطور که از اسم آن پیداست در کانال های تلگرامی که دارای ممبر یا اعضای بسیار زیادی هستند انجام می‌شود. در این روش تبلیغات در تلگرام شما یک کانال تلگرامی بزرگ یافته و پست تبلیغاتی خود را برای آنها ارسال می‌نمایید و آنها نیز پست تبلیغاتی شما را در کانال خود منتشر خواهند کرد.
در این روش تبلیغاتی شما با طیف گسترده‌ای از انسانها در سراسر کشور طرف خواهید بود. زمان و محل نمایش پست تبلیغاتی خود را می‌توانید تعیین نمایید. اما هزینه این روش تبلیغاتی کاملا نامشخص است و هر کانال تلگرامی بصورت کاملا سلیقه‌ای یک تعرفه برای تبلیغات خود در نظر گرفته است. نکته مثبت در این روش تبلیغاتی آنجایی است که باتوجه به اینکه این کانال ها معمولا در بین مردم از جایگاه ویژه‌ای برخوردار هستند اعتبار خوبی به کسب و کار شما خواهند داد و مردم نیز راحتتر به شما اعتماد خواهند کرد.

تبلیغات در کانال افراد تاثیرگذار (اینفلوئنسر مارکتینگ)

فرض کنیم که یکی از سلبریتی‌ها یک کانال تلگرام با تعداد اعضای بسیار بالا دارد. شما با استفاده از خود شخص می‌توانید تبلیغاتتان در کانال ایشان منتشر نمایید. به این روش تبلیغاتی اینسفلوئنسر مارکتینگ نیز می‌گویند. در این روش اکثر طرفداران آن شخص که عضو کانال تلگرامی ایشان هستند با دید مثبت تبلیغات شما را خواهند دید و درصد موفقیت در این روش تبلیغاتی نیز درحد قابل قبولی است. هزینه و تعرفه تبلیغات در این روش تبلیغاتی نیز کاملا سلیقه ای است و تعرفه مشخصی ندارد.
اگر با اینفلوئنسر مارکتینگ آشنایی چندانی ندارید مقاله اینفلوئنسر مارکتینگ را مظالعه نمایید.

خرید ممبر واقعی اجباری کانال تلگرام (ادد ممبر اجباری)

در این روش که یکی از رایج ترین روش های تبلیغاتی است و البته کم هزینه ترین روش تبلیغاتی در تلگرام، شما با پرداخت مبلغ ناچیزی می‌توانید تعدادی ممبر واقعی تلگرام برای کانال تلگرامی خود خریداری نمایید. این افراد بصورت اجباری در کانال شما عضو خواهند شد. باتوجه به اینکه افراد بصورت اجباری عضو شده‌اند و کانال شما را دلخواه دنبال نمی‌کنند احتمال ریزش آن بسیار زیاد است. اما نهایتا تعداد افزایش ممبر کانال شما مشخص است و هزینه آن نیز بسیار ناچیز است.

ثبت سفارش افزایش ممبر اجباری کانال تلگرام

خرید ممبر واقعی اختیاری کانال تلگرام (ادد ممبر پاپ آپ)

در این روش شما کانال خود را با استفاده از پاپ آپ و نوتیفیکیشن تبلیغ خواهید کرد. کاربران بصورت کاملا اختیاری به عضویت کانال شما در خواهند آمد. با توجه به اینکه افزایش ممبر کانال بصورت اختیاری می‌باشد میزان ریزش آن به نسبت روش افزایش ممبر اجباری بسیار کمتر است. این روش بصورت تضمینی و کایی انجام می‌شود.

ثبت سفارش افزایش ممبر اختیاری پاپ آپ تلگرام

تبلیغات اسپانسری تلگرام

تبلیغات اسپانسری پروکسی تلگرام به روشی از تبلیغات می‌گویند که شما در آن می‌توانید کانال خود را به تمام ممبر هایی که از آن پروکسی استفاده می‌کنند نمایش دهید. اگر شما هم از پروکسی های تلگرام استفاده کرده باشید قطعا در قسمت بالای گفتگو های (چت های) تلگرام خود یک کانال را مشاهده نموده‌اید که شما در آن عضویت نداشته‌اید اما به شما نمایش می‌دهد. این کانال ها تبلیغات اسپانسرینگ پروکسی تلگرام را انجام داده‌اند. در واقع به محض استفاده از پروکسی مورد نظر کانال اسپانسر برای شما به نمایش گذاشته خواهد شد. بازدهی تبلیغ کانال با پروکسی تلگرام بسیار خوب است. تبلیغ کانال با پروکسی تلگرام علاوه بر معرفی شما موجب افزایش ممبر و بازدید و به طبع اون افزایش فروشتان خواهد شد.

نکات مهم در تبلیغات ویدئویی

 

تاثیر تبلیغات بر صنعت خودرو

جهت مشاهده هزینه و تعرفه تبلیغات تلگرام کلیک نمایید و یا در کانال تلگرام شرکت تبلیغاتی ماکان Macan_Ads@ عضو شوید.

شرکت تبلیغاتی ماکان مجری تبلیغات اسپانسرینگ تلگرام و تبلیغات اسپانسرینگ اینستاگرام است.
مقاله تبلیغات پروموت اینستاگرام را نیز مطالعه نمایید.
ما بهترین و موثرترین روش‌های تبلیغاتی را به شما معرفی خواهیم کرد.
چهت کسب الاعات بیشتر و ثبت سفارش تبلیغات اسپانسری پروکسی تلگرام با ما در تماس باشید.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟