ورود

ثبت نام

ورود

ثبت نام

 

ایمیل مارکتینگ
یا تبلیغات ایمیلی

ارزان، اما موثر و هدفمند تبلیغ کنید

 
ایمیل مارکتینگ یا تبلیغات ایمیلی زیر شاخه ای از دیجیتال مارکتینگ است. در واقع می‌توان ایمیل مارکتینگ یا تبلیغات ایمیلی را اولین نسل از دیجیتال مارکتینگ نامید. این روش هم می‌تواند جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد و هم جنبه ی اطلاع رسانی. در واقع تبلیغات از طریق ایمیل از گذشته با ما همراه بوده و امروزه Email Marketing بعنوان یک ابزار مهم برای تبلیغات، اطلاع رسانی و حفظ و بازگشت مشتری است. سایت شرکت ایمیل مارکتینگ ماکان بعنوان یک سرویس ایمیل مارکتینگ ایرانی جهت ارسال ایمیل تبلیغاتی ارزان در اختیار شماست.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

مزایای ایمیل مارکتینگ یا تبلیغات ایمیلی

چرا ایمیل مارکتینگ یا تبلیغات ایمیلی ؟

در سال 1978، گری توئرک از سازمان تجهیزات دیجیتال (DEC) اولین ایمیل انبوه را تقریباً به 400 مشتری بالقوه از طریق آرپانت (ARPANET) فرستاد. نتیجۀ ارسال این ایمیل‌های انبوه، فروش 13 میلیون دلاری محصولات DEC بود. از همینجا بود که او به پدر ایمیل مارکتینگ تبدیل شد و ایمیل به یک ابزار مهم و کاربردی برای انجام تبلیغات و بازاریابی شناخته شد.
کلیه کسب و کارهای اینترنتی از ایمیل بعنوان یک ابزار ضروری برای بازاریابی خدمات و محصولات خود استفاده می‌کنند. ایمیل مارکتینگ یا تبلیغات ایمیلی یکی از موثرترین روش های تبلیغاتی برای جذب مخاطب جدید و همچنین افزایش فروش است. اگر به دنبال رونق کسب و کار خود و بعنوان مدیر یک کسب و کار اینترنتی به دنبال افزایش فروش هستید ما به شما ایمیل مارکتینگ را پیشنهاد می‌کنیم.
سایت های شرکت های ایمیل مارکتینگ زیاد نیستند و به چند سایت خاص محدود می‌شوند.
ما علاوه بر تعرفه های ارزان برای شما دیتابیس های ایمیل را هم فراهم آورده ایم.
دسته بندی ایمیل های شرکت تبلیغاتی ماکان :
– ایمیل های عمومی حدودا 5 تا 6 میلیون ایمیل منحصر به فرد
– ایمیل های بر اساس اصناف
– ایمیل های خریداران سایت های فروشگاهی
و…

برای انجام خدمات ایمیل مارکتینگ و تبلیغات ایمیلی با شرکت تبلیغاتی ماکان در ارتباط باشید.
 

مزایای ایمیل مارکتینگ یا تبلیغات ایمیلی


ارزان، به صرفه و سریع :

Email Marketing یکی از سریعترین و ارزانترین روش های تبلیغاتی است. کسب و کارهایی که با تازگی راه اندازی شده اند می‌توانند از سرویس های رایگان ارسال ایمیل تبلیغاتی استفاده کنند. سرویس های ایمیل مارکتینگ ایرانی و خارجی این کار را برای شما انجام می‌دهند. در ابتدای کار که مخاطبین زیادی ندارید می‌توانید از این روش ها استفاده نمایید. ارسال ایمیل تبلیغاتی ارزان و به صرفه است و میتوان در هر زمانی از آن استفاده کرد.

انعطاف پذیری :

منظور از انعطاف پذیری در Email Marketing این است که شما میتوانید از طریق این روش تبلیغاتی هر متن، عکس، فیلم، فایل، لینک و… را ارسال نماییدو همچنین شما میتوانید قالب ارسال ایمیل را طراحی نمایید و با هر رنگبندی دلخواه خودتان این کار را انجام دهید. بنابراین شما میتوانید کمپین ایمیل مارکتینگ خود را براساس نیاز های خود شخصی سازی نمایید و ایمیل مدنظرتان را برای مخاطبین خودتان ارسال نمایید.

گزاش گیری و رفتار مخاطبین :

یکی از مهمترین نکاتی که از یک روش تبلیغاتی انتظار می‌رود گزارش گیری از آن است. تبلیغات از طریق ایمیل کاملا قابل گزارش گیری است و ایمیل مارکتینگ کاملا رفتار مخاطبین را مشخص می‌نماید. رفتارهایی مانند اینکه چند نفر ایمیل را باز کرده‌اند و یا چند نفر کلیک کرده‌اند و بسیاری گزارشات و رفتارهای کامل که شما میتوانید از آن استفاده نمایید.

هدف‌گیری مستقیم :

منظور از هدف گیری در واقع همون ارسال ایمیل تبلیغاتی بصورت هدفمند است. بعنوان مثال شما اگر یک سایت فروشگاهی دارید، می‌توانید برای مشتریان سایت فروشگاهی بن تخفیف خرید کالا ارسال نمایید و یا اطلع رسانی نمایید که محصولات جدید را اضافه کرده‌اید. از طرفی برای کسانی که نیازی به خدمات شما ندارند نیز ایمیل تبلیغاتی ارسال نمی‌شود.

بازگشت سرمایه (ROI):

بازگشت سرمایه برای تبلیغات دراقع به این شکل تعریف می‌شود که مبلغی که شما برای تبلیغات هزینه کرده‌اید از همان روش تبلیغاتی بازگردد و اگر بیشتر از آن شد به سوددهی می‌رسد. البته معمولا روش های مختلف تبلیغاتی دلایل متفاوتی دارند. برخی برای برندسازی و برخی برای توسعه کسب و کار و برخی برای افزایش فروش و سوددهیی است. اما در مورد ایمیل مارکتینگ یا تبلیغات ایمیلی باید بگوییم که با بازگشت هزینه می‌تواند همراه باشد اگر درست و به موقع و اصولی انجام شود.

تست محتوا :

شما می‌توانید چندین محتوا را از طریق Email Marketing ارسال نمایید و میزان بازخورد آنها را بسنجید. حال محتواهایی که جذابیت بیشتری برای مخاطبین دارند را در روش های دیگر تبلیغاتی استفاده نمایید. ارسال ایمیل تبلیغاتی ارزان و مقرون به صرفه است و ابزار مناسبی برای سنجش محتوا است.
برای انجام خدمات ایمیل مارکتینگ و تبلیغات ایمیلی با شرکت تبلیغاتی ماکان در ارتباط باشید.
فروشگاه
Call Now Button
WeCreativez WhatsApp Support
همکاران ما در کوتاه ترین زمان به سوالات شما پاسخ خواهند داد
سلام، میتونی اینجا سوالتو بپرسی؟ 👋