انتخاب آژانس تبلیغاتی

انتخاب آژانس تبلیغاتی

انتخاب آژانس تبلیغاتی

8 نکته برای انتخاب آژانس تبلیغاتی

امروزه کانون های تبلیغاتی بسیاری در زمینه دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی فعالیت می‌کنند و انتخاب آژانس تبلیغاتی بسیار مشکل می‌باشد. کانون و آژانس تبلیغاتی ماکان نیز در زمینه‌های مختلفی مانند طراحی سایت، ارتقا سئوی سایت، تبلیغات در گوگل، تولید تیزر تبلیغاتی، تولید انیمیشن تبلیغاتی، تولید موشن گرافیک، عکاسی تبلیغاتی و صنعتی، تبلیغات در اینستاگرام، ارسال پیامک تبلیغاتی، راه اندازی کمپین تبلیغاتی، طراحی و راه اندازی اپلیکیشن اندروید و ios، مشاوره تبلیغاتی و… فعالیت دارد.

بیشتر کارفرمایان و مدیران برای تبلیغ محصولات و خدمات و همچنین توسعه برند شرکتشان، از آژانس تبلیغاتی کمک می‌گیرند. انتخاب آژانس تبلیغاتی برای مدیران کار مشکلی است، دراین مقاله قصد داریم، نکاتی را برای انتخاب یک آژانس تبلیغاتی موفق بیان کنیم.

برای مطالعه این نکات با ما همراه باشید. کانون یا آژانس تبلیغاتی ماکان نیز بعنوان شرکت تبلیغاتی ماکان در تهران مشغول فعالیت است. ماکان بعنوان یکی از بهترین شرکت های تبلیغاتی در سراسر کشور مشغول ارائه خدمات تبلیغاتی و بازاریابی می‌باشد.

اگر شما هم به عنوان مدیر یک سازمان یا شرکت تصمیم گرفته‌اید فعالیت‌های بازاریابی خود را به یک آژانس تبلیغاتی بسپارید، باید بدانید این کار یک سرمایه‌گذاری عاقلانه می‌باشد و شما با انجام این کار در وقت و سرمایه خود صرفه‌جویی کرده‌اید. اما باید در انتخاب آژانس تبلیغاتی دقت لازم را داشته باشید، تا به نتیجه دلخواهتان برسید.

1- تعیین هدف خود

اولین نکته در انتخاب آژانس تبلیغاتی تعیین هدف است. هدف اکثر کارفرمایان و مدیران توسعه برند و کسب نتیجه مطلوب در پایان کمپین تبلیغاتی است. هر شرکت تبلیغاتی، برای بازاریابی، استراتژی مشخصی دارد. برخی شرکت‌ها بیشتر بر تولیدمحتوا تمرکز می‌کنند وبرخی دیگر با برگزاری همایش و سمینار سعی در توسعه برند شما دارند.

بعضی دیگر نیز سایر روش‌های تبلیغاتی را برای بیشتر و بهتر دیده شدن شما پیشنهاد می‌کنند. با مشخص نمودن هدف خود از تبلیغات، آژانس تبلیغاتی مناسب با کسب و کار خود را انتخاب کنید.

2- با تجربه بودن آژانس تبلیغاتی

قبل از عقد قرارداد با شرکت تبلیغاتی، از کانون تبلیغاتی بخواهید یک جلسه مشاوره تبلیغاتی تشکیل دهد. در این جلسه می‌توانید با پرسیدن سؤالات مختلف، متوجه شوید نوع استراتژی و برنامه مشاور تبلیغاتی، برای بازاریابی محصولات و خدمات شما چیست؟ با تشکیل این جلسه شما قادر خواهید بود، تجربیات و سابقه کاری شرکت تبلیغاتی را تخمین بزنید.

3- اخذ روزمه کاری از آژانس تبلیغاتی

از کانون تبلیغاتی بخواهید لیست کامل پروژه‌های انجام شده توسط کانون را در اختیار شما قرار دهند. به وب سایت کانون تبلیغاتی مراجعه کنید و نظر مشتریان را بخوانید. جهت مشاهده خدمات کانون تبلیغاتی ماکان کلیک نمایید.

در صورت امکان به صورت مستقیم، با یک یا چند نفر از مشتریان که اخیرا با آن آژانس همکاری داشته‌اند، صحبت کنید، و میزان رضایتمندی ایشان را از همکاری با کانون موردنظر جویا شوید.

کانون و شرکت تبلیغاتی

کانون و شرکت تبلیغاتی

4- در نظر گرفتن بودجه خود

باید در ابتدا، میزان بودجه و سرمایه‌ای که مایلید به تبلیغات اختصاص دهید، به شرکت تبلیغاتی اطلاع دهید. شرکت تبلیغاتی نیز وظیفه دارد، با در نظر گرفتن برنامه‌های تبلیغاتی و استراتژی‌های خود، پیش فاکتوری شفاف به شما ارائه دهد.

شرکت تبلیغاتی ماکان بعنوان یکی از بهترین شرک های تبلیغاتی در سراسر کشور در این زمینه به شما مشاوره رایگان خواهد داد.

5- متعهد بودن آژانس تبلیغاتی

اطمینان حاصل کنید آژانس تبلیغاتی، به قرارداد متعهد است و شما در زمان مقرر نتیجه مطلوب را مشاهده خواهید کرد. بعنوان مثال یکی از مهمترین شعارهای آژانس تبلیغاتی ماکان صداقت و متعهد بودن در کار است.

6- خلاقیت آژانس تبلیغاتی

می‌دانید که خلاقیت در تبلیغات از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. و تبلیغات خلاقانه تأثیر بیشتری در افزایش فروش محوصلات و خدمات شما دارد. با مشاهده رزومه، سابقه کاری و همچنین نمونه کارهای شرکت تبلیغاتی موردنظر، می‌توانید میزان خلاقیت و نوآوری کارکنان و مشاور تبلیغاتی آن آژانس تبلیغاتی را بسنجید. شرکت تبلیغاتی ماکان که در تهران مشغول به فعالیت است هموارده سعی برآن داشته تا از بروزترین و جدیدترین

روش های تبلیغاتی استفاده نماید و کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره تبلیغاتی به شما بزرگواران جهت انتخاب بهترین روش تبلیغاتی هستند.

7- آشنا بودن با دانش روز

شرکت های تبلیغاتی باید با دانش روز آشنا باشند و بتوانند از بهترین و جدیدترین ابزار برای تبلیغ محصولات و خدمات شما استفاده کنند. همچنین باید نیاز مخاطبان شما را بدانند و باتوجه به نیاز آنها، کمپین تبلیغاتی مناسب با کسب‌وکارتان را راه‌اندازی کنند.

8- اندازه‌گیری موفقیت

آژانس تبلیغاتی باید بتواند با پایان کمپین تبلیغاتی، با توجه به معیارهایی مشخص، میزان موفقیت کمپین تبلیغاتی، رشد فروش محصولات و سایر المان‌هایی که برای شما حائز اهمیت است  را اندازه‌گیری کرده و به شما ارائه دهد.

کانون تبلیغاتی ماکان همواره سعی خود را برآن داشته تا بتواند با ارئه بهترین راهکارهای تبلیغاتی به مشتریان خود علاوه برانجام وظایف کاری خود، در راستای حفظ و افزایش مشتریان خود گام بردارد. به همین دلیل است که ماکان دارای 8 سال سابقه فعالیت (در زمان انتشار این مقاله) است و امروزه یکی از بهترین شرکت های تبلیغاتی در تهران و ایران است.

شما می‌توانید با مراجعه کردن به صفحه مقالات آموزشی ماکان، سایر مقالات ما را مطالعه کنید.
صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید تا با مطالب روز در حوزه دیجیتال آشنا شوید.
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟