رزرو بیلبورد تبلیغاتی داخل دانشگاه آزاد اسلامی

تبلیغ مستقیم برای دانشجویان و کارمندان و اساتید

شرکت تبلیغاتی ماکان پیمانکار تبلیغات داخل دانشگاه آزاد اسلامی می‌باشد. رزرو بیلبورد تبلیغاتی داخل دانشگاه آزاد اسلامی را می‌توانید مستقیما از کانون تبلیغاتی ماکان انجام دهید. تبلیغات و پروموت شدن برای نسل جوان جامعه و دانشجویان یکی از بهترین تارگت های ممکن می‌باشد که تاثیرگذاری بسیار بالایی دارد. دانشجویان افراد با دانس جامعه هستند که تاثیرگذاری آنها روی مابقی جامعه بسیار بالا است. شما علاوه بر اینکه می‌توانید تبلیغات خود را برای دانشجویان عزیز پروموت نمایید. روی تاثیرگذاری این قشر از جامعه روی مابقی افراد جامعه نیز می‌توانید حساب باز کنید.

لیست واحد های دانشگاه

در ادامه لیست واحد های دانشگاهی که می‌توانید تبلیغات محیطی خود را در این دانشگاه ها انجام دهید را مشاهده می‌نمایید.

تبلیغات محیطی داخل دانشگاه

انواع روش و فضاهای تبلیغاتی در داخل دانشگاه آزاد

با توجه به فضاهای موجود در اکثر واحد های دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامنی در سراسر کشور، امکان انجام روش های متعدد تبلیغاتی مانند استفاده از تبلیغات محیطی، ایستگاه اتوبوس، اتوبوس، پروموشن، استفاده از ماکت و… وجود دارد. در این بخش ما بطور مستقیم به تبلیغات محیطی در داخل دانشگاه آزاد پرداختیم. لازم به ذکر است که در صورتیکه شما عزیزان درخواست انجام روش های مختلف تبلیغاتی در واحد های دانشگاهی را داشته باشید، این امکان را می‌توانیم برای شما عزیزان فراهم نماییم.

انواع تبلیغات محیطی و بیلبورد های دانشگاه

بطور کلی دو نوع بیلبورد در داخل محیط های دانشگاه طراحی و تعبیه شده است. این دو مدل بیلبورد در سایزهای 6 متری و 12 متری می‌باشند که شما عزیزان می‌توانید تبلیغات محیطی را روی این بیلبوردها در داخل واحدهای دانشگاهی انجام دهید. در داخل هر واحد دانشگاهی تعداد مشخصی از این بیلبوردها وجود دارد که در لیست تعرفه ها بطور کامل و دقیق به آن اشاره شده است.

رزرو بیلبورد تبلیغاتی داخل دانشگاه آزاد اسلامی

تعرفه تبلیغات محیطی دانشگاه آزاد اسلامی

تعرفه تبلیغات محیطی در دانشگاه آزاد بسته به نوع و روش تبلیغاتی و همچنین واحد دانشگاهی که شما انتخاب می‌کنید، متفاوت می‌باشد. جهت دریافت فایل pdf تعرفه تبلیغات در دانشگاه آزاد می‌توانید از طریق واتساپ یا تلگرام برای ما پیام ارسال نمایید. در فایل ارسالی لیست تمام دانشگاه ها، همراه با تعرفه تبلیغات، تعداد بیلبوردها در هر واحد دانشگاهی، روش های متنوع تبلیغات در هر واحد دانشگاهی و… به تفکیک قرار دارد.