طراحی لوگوی حرفه ای

طراحی لوگوی حرفه ای

طراحی لوگوی حرفه‌ای

طراحی لوگوی حرفه ای

یکی از راه‌های آسان و بی‌نظیر معرفی مؤثر و ماندگار شرکت، خدمات و محصولات شما این است که یک لوگو داشته باشید. داشتن یک لوگو می‌تواند شما را متفاوت نشان دهد. شرکت و مؤسسه شما با لوگوی شما در ذهن مخاطب می‌ماند. طراحی لوگوی حرفه ای ، شرکت و یا مؤسسه شما را معتبر و مطمئن جلوه می‌دهد. داشتن لوگوی مناسب با کسب‌وکار و تجارت شما می‌تواند شرکت شما را شبیه شرکت‌های بزرگتر از خودتان جلوه دهد. لوگوی شما یکی از مؤلفه‌های مهم برند شماست.

لوگویی که طراحی می‌کنید برروی تمامی محصولات و همچنین همه ابزارهای فروش شما از قبیل کارت ویزیت، سایت و… درج می‌شود. لوگوی شما به صورت مستقیم و به میزان زیادی می‌تواند در دیده شدن و فروش خدمات و محصولات شما تاثیر داشته باشد.

نمونه کار طراحی لوگو را نیز مشاهده نمایید.

نکات مهم طراحی لوگوی حرفه ای

لوگوها باید بامعنی باشند که به واسطه با معنی بودنشان به یاد ماندنی نیز باشند که مردم بتوانند به خاطر بسپارند، لوگوی شما شبیه به چه چیزی می‌باشد و به این ترتیب با دیدن لوگوی شما در هرزمان به یاد شما باشند.

هنگامی که کارت ویزیت، آگهی تبلیغاتی و … توزیع می‌شود، بعضی از مردم ممکن است تمام آگهی شما را بخوانند، تعداد بیشتری از مردم ممکن است بخشی از آن را بخوانند ولی قطعا همه مردم آگهی شما را خواهند دید و در این بین لوگوی شما حتما دیده خواهد شد.

به این ترتیب لوگوی بامعنی و به یاد ماندنی شما که به طور حرفه ای طراحی شده است، در کمترین زمان پیام برند شما را به مخاطب منتقل می‌کند. در طراحی لوگو بهتر است تعداد رنگ‌های زیادی استفاده نشود. در طراحی لوگو استفاده از حداکثر سه رنگ کافی است.

شاید دوست داشته باشید مقاله لوگوی کسب و کارهای کوچک و استارتاپ‌ها را مشاهده نمایید.

بهتر است لوگو ساده طراحی شود. ساده بودن لوگو باعث می‌شود مشتری ارتباط سریع‌تری با آن برقرار کند و لوگو را برای مدت طولانی‌تری به خاطر بسپارد. لوگوی شما باید پیام و ارزش هایی را که می‌خواهید به مشتریان انتقال دهید به همراه داشته باشد.

لوگو نباید با فرهنگ و هنجارهای جامعه در تناقض باشد. در طراحی لوگوی حرفه‌ای نباید از برندهای دیگر به ویژه برندهای رقیب خود تقلید کنید. لوگوی جدید که با خلاقیت طراحی شده است، می‌تواند تأثیر بسیاری در جلب توجه مخاطب شود. تیم طراحی لوگوی شرکت تبلیغاتی ماکان، با سابقه درخشان در طراحی لوگو می‌تواند لوگوی مناسب کسب‌وکار شما را در کوتاه‌ترین زمان و به بهترین شکل طراحی کند.

شما می‌توانید با مراجعه کردن به صفحه مقالات آموزشی ماکان، سایر مقالات ما را مطالعه کنید.
صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید تا با مطالب روز در حوزه دیجیتال آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟