طراحی ست اداری

طراحی ست اداری

طراحی ست اداری

طراحی ست اداری موفق

یکی از مؤلفه‌های مهم در تبلیغات، طراحی ست اداری است. یک ست اداری خوب نماینده شرکت شماست و ارزش سازمانی شرکت شما را بالا می‌برد. ست اداری شامل پاکت نامه، کارت ویزیت، سربرگ، تراکت، کاغذ یادداشت، لیبل، فاکتور، بروشور، کاتالوگ، فرم و تجهیزاتی مثل لیوان ، لوازم تحریر و … می‌باشد و در امور اداری، مکاتبات و … از آن‌ها استفاده می‌شود.

برای طراحی ست اداری قوی باید حتما یک لوگوی خوب و تخصصی نیز داشته باشید. طراحی لوگو تخصصی توسط شرکت تبلیغاتی صورت می‌پذیرد.

نمونه کار طراحی و چاپ را مشاهده نمایید.

نکات مورد توجه در طراحی ست اداری

در ست اداری باید در عناصر گرافیکی، ترکیب رنگ‌ها و … دقت شود. در ست اداری خوب و مناسب باید لوگوی سازمان و یا شرکت مربوطه نیز درج شود؛ قرار دادن لوگو در تمام اِلمان های ست اداری نشانه رسمیت داشتن شما نزد مشتری بوده و در جلب اطمینان تأثیرگذار است. در واقع ست اداری بدون لوگو فاقد هویت می‌باشد.

طراحی سربرگ، پاکت و کارت ویزیت مناسب، باید در اندازه‌های استاندارد باشد است اداری برخی از سازمان‌ها شامل لباس کار نیز می‌شود. طراحی لباس کار و اداری، باید با کیفیت مناسب و رنگ‌بندی مرتبط با ست‌اداری باشد.

همچنین می‌توانید در ست اداری خود هدایای تبلیغاتی نیز قرار دهید که به لوگوی شرکت مزین شده باشد؛ این کار به تبلیغ شرکت و یا سازمان شما کمک بسیاری می‌کند. ست‌اداری باید مرتبط با خدمات و یا محصولات شما طراحی شود، تا تخصص  و حرفه شمارا به نمایش بگذارد.

مقاله طراحی و چاپ کاتالوگ و بروشور را نیز مطالعه نمایید.

دیدن هماهنگی، نظم و زیبایی، برای مشتری جذابیت دارد. طراحی ست اداری با ایجاد این هماهنگی و در پی آن زیبایی ابزار اداری شما، توجه مشتریان را جلب کرده و باعث بیشتر دیده شدن و در نتیجه فروش بیشتر محصولات و یا خدمات شما می‌شود. برخی ابزار اداری که به مشتری ارائه می‌شود مثل فاکتور، پاکت و … که اطلاعاتی مثل لوگو، شماره تماس، آدرس و… روی آن درج شده باشد، اعتبار شرکت و یا سازمان را به همراه دارد.

شرکت تبلیغاتی ماکان با طراحی انواع ست اداری حرفه‌ای و زیبا، شامل تمامی ابزارهای اداری (مثل پاکت، سربرگ، فاکتور، فرم و …) توجه مشتریان را به خدمات، محصولات ویا صنعت شما کمک می‌کند.

شما می‌توانید با مراجعه کردن به صفحه مقالات آموزشی ماکان، سایر مقالات ما را مطالعه کنید.
صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید تا با مطالب روز در حوزه دیجیتال آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عکاسی مدلینگ چیست
رسانه و تیزر

عکاسی مدلینگ چیست

عکاسی مدلینگ چیست این سوال که عکاسی مدلینگ چیست می‌تواند برای اشخاصی که بصورت تخصصی فعالیت می‌کنند، و یا اشخاصی

ادامه مطلب »
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟