پرکاربردترین ابزار تبلیغاتی در آینده

پرکاربردترین ابزار تبلیغاتی در آینده

پرکاربردترین ابزار تبلیغاتی در آینده

پرکاربردترین ابزار تبلیغاتی در آینده

بحث داغ تبلیغات و مناسب‌ترین ابزارهای تبلیغاتی هیچ وقت تکراری نمی‌شود. در این مقاله قصد داریم تا در مورد پرکاربردترین ابزار تبلیغاتی در آینده صحبت کنیم.

هر چقدر زمان به جلو حرکت می‌کند و ابزارهای پیشرفته‌تر و توسعه یافته‌تری به بازار وارد می‌شوند در زمینه بازاریابی نیز تحولاتی رخ می‌دهد. بازاریابی از جمله زمینه‌هایی است که بیش از سایر بخشها، دستخوش تغییرات و تحولات صورت گرفته در تکنولوژی است.

تا چند سال پیش، صاحبان شرکتها به دنبال طراحی سایت‌ها و وب گاه‌هایی بودند که بتوانند فعالیتها، محصولات و مطالب خود را در آنها قرار دهند و با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنند. در حالی که امروزه باید ابزارها و نوع کاربرد خود را بروز رسانی کنیم و متناسب با زمان حرکت کنیم.

پیش بینی پر کاربردترین ابزار تبلیغاتی در سالهای آینده

هم اکنون در بسیاری از جاها سخن از ساخت ویدئوهای تبلیغاتی است. از زمانی که جلوه‌های ویژه در ساخت فیلم‌ها گسترش پیدا کرده است، بسیاری از فعالیتهای بازاریابی نیز به این سمت می‌رود. بر پایه پیش بینی که در مجله تایمز انجام شده بود، معتقد بودند که تا سال آینده میلادی (2019) تقریباً هشتاد درصد از برنامه‌هایی که در اینترنت قرار خواهد گرفت متعلق به ویدئوها و فایلهای ویدئویی خواهد بود.

این پیش بینی ما را به این نتیجه می‌رساند که راهبردهای بازاریابی در سالهای آینده تغییر خواهد کرد. به همین دلیل، وارد شدن در زمینه طراحی، ساخت و تدوین ویدئوهای تبلیغاتی برای شرکتها یک امر لازم به نظر می‌رسد.

تفاوت تبلیغات نوشتاری و ویدئویی

در ویدئوهای تبلیغاتی که ساخته می‌شود، صحنه‌ها و تصاویر زیبایی را به تصویر می‌کشند که فقط مربوط به بخشی از تهیه ویدئوهای تبلیغات و بازاریابی است. در ساخت ویدئوها نیز اولویت با انتقال پیام است. هر پیامی را که بخواهیم به شکل نوشتاری و پوستر منتقل کنیم بسیار راحت است. ولی زمانی که بخواهیم پیامهای خود را از طریق فایلهای ویدئویی به مخاطبان منتقل کنیم کار کمی سخت می‌شود.

زیرا بیشتر ارتباط را باید از طریق تصاویر برقرار کرد. افرادی که پیشینه زیادی در خصوص تهیه ویدئوهای تبلیغاتی دارند، پیشنهاد می‌دهند که بهتر است با نرم افزارها و ابزارهای تلفن همراه، کار خود در زمینه ساخت ویدئو را آغاز کنیم.

بهتر است در ابتدا توقعات را کمی کاهش دهید و از ساخت ویدئوها و کلیپ‌های ساده و بسیار کوتاه شروع کنید. تلاش نکنید در همان ابتدای کار یک کلیپ بسیار شگفت انگیز و تأثیر گذار طراحی کنید، بلکه بهتر است در این زمینه آهسته آهسته و گام به گام پیش بروید.

راه حل دیگر

راه حل مفید دیگری که بسیار می‌تواند به شما کمک کند مشورت و استفاده از کمکهای مراکزی است. به همین این ویدئوها را برای شما طراحی می‌کنند. از نظر مشاوره بازاریابی بهتر است به جای اینکه زمان زیادی را صرف طراحی یک کلیپ کنید، از یک مرکزی که در این زمینه تخصص و تجربه کافی را دارد استفاده کنید.

این کار هم به شما کمک می‌کند که در زمان و هزینه‌های خود صرفه جویی کنید. همچنین هم اینکه می‌توانید یک کلیپ تأثیر گذار و حرفه‌ای بسازید. پس بهتر است بخشی از بودجه خود را صرف تهیه این ویدئوها کنید و قبل از اقدام به تهیه این ویدئوها، بودجه‌ها و منابع مالی آن را تأمین کنید.

شما می‌توانید با مراجعه کردن به صفحه مقالات آموزشی ماکان، سایر مقالات ما را مطالعه کنید.
صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید تا با مطالب روز در حوزه دیجیتال آشنا شوید.
استفاده صحیح از هشتگ
دیجیتال مارکتینگ

استفاده صحیح از هشتگ

استفاده صحیح از هشتگ هشتگ‌ها # نمادهای پیشوندی هستند که معمولاً قبل از موضوعی می‌آیند که داده‌ها یا اطلاعات زیادی

ادامه مطلب »
بازاریابی ویروسی
بازاریابی و فروش

بازاریابی ویروسی

بازاریابی ویروسی همان‌طور که ویروس از شخصی به شخص دیگر منتقل می‌شود، در بازاریابی ویروسی (viral marketing) نیز، تبلیغات و

ادامه مطلب »
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟