قدرتمندترین کلمات در تبلیغات

قدرتمندترین کلمات در تبلیغات

قدرتمندترین کلمات در تبلیغات

قدرتمندترین کلمات در تبلیغات

می‌دانید که تبلیغات نتایج فوق العاده‌ای بر فروش دارد. اما چگونگی تبلیغات در مسئله فروش اهمیت بسیاری دارد. استفاده از برخی کلمات در انواع تبلیغات می‌تواند نتایج خوبی را به ارمغان بیاورد. اما این کلمات کدامند؟ در این مقاله از قدرتمندترین کلمات در تبلیغات برایتان صحبت کنیم.

در این مقاله قصد داریم قدرتمندترین کلمات در تبلیغات را به شما معرفی کنیم؛ تا در کمپین تبلیغاتی خود آنها را به کار برید و شاهد نتیجه مثبت آنها باشید.

رایگان

می‌توان گفت استفاده از کلمه «رایگان» در فروش محصولات و خدمات شما معجزه می‌کند. با وجود سوءاستفاده از این کلمه در سال‌های اخیر باید توجه داشت که از کلمه «رایگان» صادقانه استفاده شود تا اعتماد مشتری جلب شود.

از این کلمه طلایی می‌توان در عباراتی مثل «حمل و نقل رایگان»، «نمونه‌های رایگان»، «تست رایگان» و… استفاده کرد.

همین الآن

بیشتر مردم برای خرید محصولات و خدمات در لحظه و فورا تصمیم می‌گیرند. این کلمه تأثیر بسزایی در مخاطبین دارد و آنها را به خرید ترغیب می‌کند. استفاده از این کلمه یا کلمات مشابه در جملاتی مثل جمله زیر مفید است. «همین الآن تماس بگیرید و با خرید یک محصول، یک محصول رایگان نیز دریافت کنید»

آسان

همه مردم راحتی و انجام آسان کارها را دوست دارند. عباراتی مانند «استفاده آسان»، «پرداخت آسان»، «دریافت آسان» و… می‌تواند مخاطبان را به خرید محصولات ترغیب کند.

بهترین

همه انسان‌ها دوست دارند بهترین باشند و همچنین بهترین‌ها را داشته باشند. از کلمه «بهترین» در عباراتی مثل «بهترین خودرو»، «بهترین زندگی»، «بهترین در کلاس»، «بهترین ساعت» و… استفاده کنید و تأثیر شگفت انگیز تبلیغات خود را در فروش محصولات و خدمات خود مشاهده نمایید.

جدید

همه جدید بودن و داشتن وسایل جدید را دوست دارند. داشتن مدل جدیدی از موبایل، مدل جدید ماشین، کفش جدید و… برای همگان خوشنود است.

ایمن

از کلمه «ایمن» برای افزایش اعتبار خود و اعتماد مشتریان به خودتان استفاده کنید. همه مردم مایلند از وسایل امن استفاده کنند، کودکانشان با اسباب‌بازی‌های ایمن سرگرم شوند و… . بنابراین استفاده از این کلمه می‌تواند موجب آسودگی خیال مخاطبان از خرید محصولات شما شود. اما استفاده همیشگی از این کلمه نتیجه مطلوبی ندارد.

وقتی از ایمنیِ 100 در 100 اسباب‌بازی کودکان صحبت می‌کنید، والدین را به خرید آن وسیله ترغیب می‌کنید؛اما اگر ایمنی و سالم بودن 100 در 100 همبرگر را به اطلاع مخاطبان برسانید، قطعا آنها به شما بدبین خواهند شد.

ضمانت

استفاده از کلمه ضمانت در تبلیغات، اعتبار شما را تا حد زیادی بالا می‌برد. کلمه ضمانت قولی از طرف شرکت و یا کارفرما به مشتریان در مورد محصولات است. توجه داشته باشید که ضمانت دروغین تأثیر منفی زیادی در فروش محصولات شما دارد.

شما

استفاده از کلمه «شما» در تبلیغات می‌تواند توجه مشتریان را جلب کند. «جمله قول می‌دهیم ثروتمند شوید!» تأثیر مثبتی در تبلیغات دارد؛ اما جمله «قول میدهیم «شما» را ثروتمند کنیم!» فوق العاده است.

شما می‌توانید با مراجعه کردن به صفحه مقالات آموزشی ماکان، سایر مقالات ما را مطالعه کنید.
صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید تا با مطالب روز در حوزه دیجیتال آشنا شوید.
معرفی جوملا
مقالات

معرفی جوملا

معرفی جوملا در مطلب قبلی سیستم مدیریت محتوای وردپرس را معرفی و بررسی کردیم. در این مقاله به معرفی جوملا

ادامه مطلب »
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟