ربات افزایش فالوور اینستاگرام

ربات افزایش فالوور اینستاگرام

ربات افزایش فالوور اینستاگرام

ربات افزایش فالوور اینستاگرام

روش‌های افزایش فالوور اینستاگرام را در گوگل جستجو نمایید، یکی از مهمترین مواردی که با آن مواجه می‌شوید ربات افزایش فالوور اینستاگرام است. ربات اینستاگرام به شما کمک می‌کند تا بتوانید فالوورهای پیج خودتان را بسرعت افزایش دهید. جذب فالوور هدفمند، واقعی و ایرانی است. حتی درصورت تمایل از هر کشوری می‌توانید فالوور جذب نمایید.

ربات افزایش فالوور اینستاگرام

ربات اینستاگرام چیست؟

شاید اگر بخواهیم یکی از مهمترین روش‌هایی که بتوان با آن جذب فالوور داشت را توضیح دهیم؛ روش تعامل با دیگر پیج‌ها است. فالوو و لایک کردن و کامنت گذاشتن برای دیگران تا آنها هم با پیج شما آشنا شده و شما را فالوو کنند و پست‌های شما را لایک کنند.

شاید با این موضوع مواجه شده باشید که برخی از پیج‌ها شما را فالوو می‌کنند و یک یا دو پست شما را  نیز لایک و حتی کامنت هم می‌گذارند. جالب است بدانید که این پیج‌ها دقیقا از همین روش مشغول جذب فالوور هدفمند هستند. درواقع شما جزو اهداف آن‌ها برای جذب فالوور بوده‌اید. شما نیز دقیقا از همین روش می‌توانید اقدام به جذب فالوور واقعی و هدفمند نمایید.

آیا جذب فالوور واقعی است ؟

برای متوجه شدن این موضوع که این روش چگونه برای شما فالوور واقعی جذب می‌کند، کافیست نگاه کوتاهی به پیج خود بیاندازید. زمانیکه شما توسط یک پیج دیگر فالوو می‌شوید و یا یکی از پست‌های شما لایک می‌شود، شما نیز کنجکاو می‌شوید که به پیج طرف مقابل رفته و پیج آنرا مشاهده نمایید.

قطعا درصورتیکه شما به آن پیج  علاقه داشته باشید بلافاصه آنرا فالوو می‌کنید. حال شما که آن پیج را فالوو کردید قطعا فالوور فیک نیستید. لذا تمام افرادی که شما نیز از این روش اقدام به جذب آنها می‌نمایید نیز کاملا واقعی هستند.

آیا امکان جذب فالوور اینستاگرام هدفمند است؟

در پاسخ به این سوال که آیا فالوورهای جذب شده هدفمند هستند یا خیر باید بگوییم که : بله . ابتدا باید بگوییم که فالوور هدفمند یعنی چه؟ زمانیکه فالوورهایی که جذب می‌شوند با موضوع پیج شما مرتبط هستند و از جذب این فالوورها شما افزایش فروش داشته باشید، این فالوورها بصورت هدفمند جذب شده‌اند.

ربات اینستاگرام چیست ؟

حال در نظر بگیرید که شما هم بخواهید دقیقا همین کار را برای پیج خودتان انجام دهید. باتوجه به مشغله‌های روزانه و همچنین اینکه طبیعتا شما نمی‌توانید 24 ساعته روی پیج فعالیت نمایید، بازدهی شما محدود خواهد بود. اینجاست که ربات اینستاگرام وارد کار می‌شود و همانند یک کارمند 24 ساعته برای شما کار می‌کند.

تفاوتی که این ربات دارد این است که شما یکبار تنظیمات اولیه را انجام می‌دهید و خود ربات بصورت اتوماتیک شروع به اجرای دستورات شما می‌نماید. تنظیمات ابتدایی مانند معرفی پیج‌های هدف، هشتگ‌ها و لوکیشن‌هایی که ربات باید برای جذب فالوور از آنها استفاده نماید.

ربات افزایش فالوور اینستاگرام

ربات افزایش فالوور اینستاگرام چونه کار می‌کند؟

باتوجه به اطلاعات فوق و باتوجه به اینکه متوجه شدیم که ربات اینستاگرام چیست، نحوه عملکرد ربات افزایش فالوور اینستاگرام را بررسی می‌نماییم. یک ربات افزایش فالوور اینستاگرام همانند یک کارمند برای شما کار می‌کند و برای شما فالوور واقعی از پیج‌های هدف و شهرهایی که شما تعیین نموده‌اید جذب می‌کند.

برای اینکه ربات بتواند بازدهی خوبی برای شما داشته باشد باید در ابتدا آنرا به خوبی تنظیم نمایید. تنظیمات ابتدایی ربات افزایش فالوور اینستاگرام به دو بخش کلی تقسیم می‌شود.

1- تنظیمات مربوط به پیج‌های هدف، هشتگ و لوکیشین

2- سرعت کار ربات (سرعت فالوو، سرعت لایک، سرعت کامنت و سرعت دایرکت و …)

تعیین پیج هدف

برای شروع کار ابتدا نرم افزار اینستاگرام را روی گوشی خود باز نمایید و پیج‌هایی که رقیب و همکار شما هستند و فالوورهای واقعی با تعداد بالا دارند را گلچین نمایید. سپس از آن پیج‌ها بعنوان پیج‌های هدف استفاده نمایید.

در مرحله بعد لازم است هشتگ‌های مرتبط با پیج خود را که میزان استفاده از آنها در اینستاگرام زیاد بوده است را بیابید. هنوز کار به اتمام نرسیده است و شما می‌توانید شهرها و مناطقی که می‌خواهید از آنها فالوور جذب نمایید را به تنظیمات ربات خود اضافه نمایید.

حال تک تک این موارد را جداگانه توضیح می‌دهیم تا بهتر و بیشتر با نحوه عملکرد ربات آشنا شوید. کابران هدف یا پیج‌های هدف برای این است که ربات به این پیج‌ها رفته و روند جذب فالوور را از فالوورهای این پیج‌ها انجام دهد. بنابراین باید کاربران هدف را کاملا مرتبط انتخاب نمایید.

کاربران هدف باید فالوورهای زیاد و واقعی داشته باشند تا بازدهی ربات خوب باشد. درمورد هشتگ‌ها نیز شما تعدادی هشتگ که بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد را به ربات می‌دهید تا کسانی که در پست خود از این هشتگ استفاده کردند را یافته و روند جذب را از این طریق انجام دهد. درخصوص لوکیشن هم اگر شما لوکیشن انتخاب نمایید ربات باتوجه به آن لوکیشن‌ها و پست‌هایی که در آن لوکشین قرارداده می‌شود اقدام به جذب فالوور می‌نماید.

سرعت کار ربات

در این بخش نیز به توصیف بخش دوم تنظیمات ربات خواهیم پرداخت که مربوط به سرعت کار ربات افزایش فالوور اینستاگرام می‌شود. شما در این قسمت می‌توانید ربات را در سه حالت تنظیم نمایید. فعالیت با سرعت کم، متوسط و زیاد.

لازم به ذکر است که امکان تغییر دستی ربات نیز وجود دارد که اگر اطلاعات درستی از این امکانات نداشته باشید و سرعت را بصورت دستی تنظیم نمایید امکان رخ دادن خطا و ریپورت شدن پیج اینستاگرام وجود دارد.

سرعت فالوو کردن ربات

با تنظیم این مورد ربات این فرمایش را از شما خواهد گرفت که درطول یک ساعت چه تعداد پیج را فالوو نماید. بعنوان مثال اگر شما عدد مربوط به سرعت فالوو را روی 20 فالوو در ساعت قرار دهید ربات در طول یک ساعت 20 پیج دیگر را توسط پیج شما فالووو می‌نماید.

سرعت آنفالوو کردن ربات

دقیقا نقطه مقابل فالوو کردن است. یعنی باتوجه به سرعتی که شما تنظیم نموده‌اید ربات شروع به انفالوو کردن می‌نماید تا تعداد فالووینگ پیج شما زیاد نشود و در حد متعادل و کمی قرار بگیرد.

سرعت لایک ربات

با تنظیم این مورد، شما به ربات دستور می‌دهید که با چه سرعتی کار لایک پست‌های کاربران هدف را انجام دهد. بعنوان مثال سرعت را روی 20 لایک در ساعت قرار می‌دهید. این به این معناست که ربات توسط پیج شما 20 پست را در طول یک ساعت لایک می‌نماید.

مقاله افزایش فالوور واقعی اینستاگرام را نیز مطالعه نمایید.

سرعت کامنت ربات

در این قسمت نیز شما با تنظیم سرعت ربات مشخص می‌نمایید که ربات با چه سرعتی و به چه تعدادی کامنت زیر پست کاربران هدف یا هشتگ و لوکیشن ارسال کند. بعنوان مثال اگر عدد 6 در ساعت باشد. ربات 6 کامنت که شما از قبل برای آن تعریف کردید را زیر 6 پست قرار می‌دهد. (هرپست 1 کامنت)

سرعت ارسال دایرکت توسط ربات

با تنظیم این گزینه و تعریف کردن حداقل 5 پیام متنی متفاوت، درواقع شما از ربات می‌خواهید که در ساعت این 5 پیام را به افرادی که شما را فالوو کرده‌اند ارسال نمایند. هر فالوور یک کامنت مجزا. بعنوان مثال اگر عدد 2 را انتخاب کردید ربات در هر ساعت به 2 نفر دایرکت ارسال می‌نماید.

سرعت ریپست توسط ربات

این گزینه نیز می‌تواند موضوع مهمی برای کاربرانی باشد که خیلی وقت تنظیم پست را ندارند. نمی‌توانند به پیج مراجعه نمایند و پست ارسال کنند. با این گزینه شما دستوری به ربات می‌دهید که براساس آن ربات برای شما و از طریق پیج شما پست می‌گذارد. این امکان علاوه بر کاربردی بودن آن بسیار جذاب نیز هست.

گزارش ربات اینستاگرام

ربات اینستاگرام این قابلیت رو دارد که شما می‌توانید با مراجعه به بخش گزارشات، کلیه گزارش‌های مربوط به پیج خود را مشاهده نمایید. به این صورت که به شما گزارش کاملی از تعداد کل فالوو، آنفالوو، لایک، کامنت، ریپست و دایرکت ارسال شده می‌دهد و همچنین مجموع فالوور جذب شده به پیج شما را نیز محاسبه می‌نماید.

توجه !

لازم به ذکر است که ربات افزایش فالوور شرکت تبلیغاتی ماکان همه تنظیمات مناسب برای دریافت بهترین عملکرد از ربات را روی ربات خود بصورت پیشفرض تنظیم نموده تا کاربران بتوانند براحتی از آن استفاده نمایند. درضمن درصورت بروز هرگونه مشکل و سوال تیم پشتیبانی شرکت تبلیغاتی ماکان آماده پاسخگویی از طریق تماس تلفنی، پشتیبانی تلگرامی و همچنین از طریق ایمیل است.

درحالیکه بسیاری از ربات‌های افزایش فالوور اینستاگرام به هیچ وجه پاسخگوی شما از طریق تماس تلفنی نیستند و هیچ تیمی مسئولیت پشتیبانی آنها را ندارد. و بصورت شخصی مدیریت می‌شوند. ربات افزایش فالوور اینستاگرام ماکان ارزانترین ربات در سطح کشور نیز می‌باشد.

پیشنهاد می‌کنیم از ربات استفاده نکنید و برای افزایش فالوور واقعی از روش های تبلیغات در اینستاگرام استفاده نمایید.

شما می‌توانید با مراجعه کردن به صفحه مقالات آموزشی ماکان، سایر مقالات ما را مطالعه کنید.
صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید تا با مطالب روز در حوزه دیجیتال آشنا شوید.
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟