تبلیغات موفق

تبلیغات موفق

تبلیغات موفق

تبلیغات موفق

امروزه همه کارفرمایان و صاحبان کسب و کار، به دنبال تبلیغات موفق و افزایش فروش محصولات خود با استفاده از تبلیغات هستند. اما چه نوع تبلیغی در افزایش فروش خدمات و محصولات شما مؤثر است؟

تبلیغات موفق چه ویژگی‌هایی دارد؟

ویژگی‌های تبلیغات موفق :

1- تبلیغ هوشمندانه :

هدف از انجام تبلیغ، افزایش احتمال دیده شدن خدمات و محصولات شماست. قبل از انجام تبلیغ درمورد بازار هدف خود تحقیق کنید و بدانید علایق ایشان چیست؟ و با توجه به علایق مخاطبان و مشتریانتان نوع و سبک تبلیغ را انتخاب کنید.

2- تمرکز روی اهداف تبلیغ :

قبل از انجام تبلیغات، هدف خود را از تبلیغ مشخص کنید. تعیین کنید که با انجام تبلیغات قصد دارید مشتریان بعد از دیدن تبلیغات شما با شما تماس بگیرند، به فروشگاه یا شرکتتان مراجعه کنند و یا از وب سایت شما بازدید کنند؟ تبلیغات بدون هدف باعث سردرگرمی و در نهایت بی‌نتیجه ماندن تبلیغ شما می‌شود.

3- تبلیغات موفق با ارائه پیشنهادات ویژه :

با ارائه یک پیشنهاد ویژه به مشتریان سعی کنید توجه آنان را جلب کرده و برتری محصولات خود را نسبت به رقبا به نمایش بگذارید. پیشنهادات ویژه شامل هدایا، تخفیف‌ها و فروش‌های ویژه می‌باشد.

4- تبلیغات موفق به سبک خبر :

تحقیقات نشان داده مردم اخبار را بیشتر از تبلیغات دنبال می‌کنند. بنابراین بهتر است تبلیغات خود را به سبک خبری منتشر کنید تا علاوه بر جلب توجه، باورپذیری آن نیز بیشتر شود. تبلیغات به سبک خبری باید شامل عنوان و متن جالب، نمودار، آمار، نقل قول و… باشد.

5- نمایش اعتبار محصول :

برای داشتن تبلیغات موفق با معتبر نشان دادن محصول باعث اعتماد بیشتر مردم به محصولات شما می‌شود. اماچگونه می‌توان محصولات را معتبر و قابل اعتماد نشان داد.

  • از گواهینامه و تقدیرنامه‌ها در تبلیغات خود استفاده کنید.
  • می‌توانید از تصاویر لوح‌های تقدیر و یا رضایت‌نامه‌هایی که شامل امضای مشتریان قبلی است در تبلیغات خود استفاده کنید.
  • درنظر گرفتن گارانتی برای محصول اعتبار آن را افزایش می‌دهد.
  • یک گارانتی معتبر باعث می‌شود، مشتریان باعث می‌شود، مشتریان بتوانند به شما اعتماد کرده و با خیالی آسوده محصولاتتان را خریداری کنند.
  • برای انتقال پیام خود به مخاطبان و مشتریان از آمار و اطلاعات از مراجع معتبر استفاده کنید. تا موجب افزایش اعتماد مشتری شود.

6- ایجاد راه‌های ارتباطی مختلف :

باید بدانید که همه مردم مثل هم فکر و عمل نمی‌کنند. برخی تماس تلفنی را ترجیح می‌دهند و برخی دیگر مراجعه حضوری. برخی نیز مایل‌اند به صورت آنلاین از وب سایت و یا شبکه‌های اجتماعی خرید کنند. در صورتی که راه‌های ارتباطی متفاوتی بین مشتری و شما ایجاد شده باشد؛ و پاسخگویی به مشتریان از این راه‌ها به سرعت انجام شود، درصد فروش شما افزایش می‌یابد.

7- گرافیک :

انتخاب گرافیک مناسب برای ابزار تبلیغاتی مثل کارت ویزیت تراکت، تیزرها و… جلب توجه مشتری را به همراه دارد.

رعایت نکات بالا و دیگر نکات مهم برای داشتن تبلیغات موفق با استفاده از راهنمایی‌های یک مشاور تبلیغاتی حرفه‌ای امکان‌پذیر است.

شما می‌توانید با مراجعه کردن به صفحه مقالات آموزشی ماکان، سایر مقالات ما را مطالعه کنید.
صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید تا با مطالب روز در حوزه دیجیتال آشنا شوید.
الکسا چیست؟
آموزشی

الکسا چیست ؟

الکسا چیست ؟ حتما بارها شنیده‌اید که مدیران سایت درمورد رتبه الکسا و رقابتی که بین سایت‌ها در بهبود رتبه

ادامه مطلب »
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟